Template:PD-user-w/mk

From Commons Archive
Jump to navigation Jump to search
PD-icon.svg Оваа слика е пуштена (или со ова се пушта) во јавна сопственост од страна на нејзиниот автор, на проектот Заедничка Ризница . Ова важи за целиот свет.

Во случај ова да е правно неизводливо:
дава право на секого да го користи ова дело за било која намена, без какви и да е услови, освен ако таквите услови не ги наложува законот.


العربية | català | čeština | dansk | Deutsch | Ελληνικά | English | español | eesti | فارسی | suomi | français | עברית | magyar | հայերեն | italiano | 日本語 | 한국어 | lietuvių | македонски | മലയാളം | Plattdüütsch | Nederlands | polski | português | português do Brasil | română | русский | српски / srpski | svenska | ไทย | vèneto | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон директно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{PD-user-w}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{PD-user-w}} instead!