Template:GFDL-en/mk

From Commons Archive
Jump to navigation Jump to search
GNU head Дадена е дозвола за умножување, распространување и/или менување на овој документ под условите на ГНУ-овата лиценца за слободна документација, Верзија 1.2 или било која понова верзија издадена од Фондацијата за слободна програмска опрема; без непроменливите делови и без текстот на предната и задната корица.
Подлежи на одрекувања од одговорност.

asturianu | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | català | Deutsch | Ελληνικά | English | español | eesti | فارسی | suomi | français | Gaeilge | magyar | italiano | 한국어 | kurdî | lietuvių | македонски | മലയാളം | Plattdüütsch | Nederlands | polski | português | русский | ไทย | українська | Tiếng Việt | +/−

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон директно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{GFDL-en}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{GFDL-en}} instead!